preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Reklama zewnętrzna

Jak sprawić, by państwa sklep lub firma wyróżniły i stały się widoczne także w nocy? Mamy na to bardzo prosty, efektowny - i co najważniejsze – skuteczny sposób.

W agencji Czyżkowski.net oferujemy kasetony świetlne do zewnętrznej, jak i wewnętrznej ekspozycji oraz kompleksową usługę obejmującą pełny zakres prac, takich jak: projekt graficzny, produkcję, klejenie, montaż, spawanie, skręcanie, wieszanie.

Wykonujemy również szyldy, tablice, oznakowanie witryn sklepowych oraz litery przestrzenne.

Nasz doświadczony zespół oraz zaawansowany technologicznie park maszyn są gwarancją niezależności i samowystarczalności – wszystkie prace wykonujemy sami, bez udziału podmiotów trzecich. 

Poprzednia kategoria
Oferta
Następna kategoria

Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.
Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Agencja Reklamowa Czyżkowski.net z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Wyszyńskiego 76, 05-300 Mińsk Mazowiecki . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. (wymagane)

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 34a

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.00

Dział obsługi klienta

Wioletta Garus

690 988 177

Robert Czyżkowski

503 656 654

Dział kreatywny

Renata Skalska


Wojciech Duszczyk

Pracownia reklamowa
i drukarnia wielkoformatowa:

Łukasz Nalazek

Gdzie nas znaleźć