preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Blog

Blog agencji reklamowej Czyżkowski.net to specjalna sekcja, na łamach której członkowie naszego zespołu poruszać będą aktualne i ciekawe zagadnienia dotyczące szeroko pojętej branży marketingowej, technologicznej oraz świata reklamy.

Mamy nadzieję, że omawiane przez nas tematy zainteresują Państwa i będą źródłem przydatnej wiedzy, która posłuży Wam w dalszym rozwoju.

Zapraszamy do lektury i dzielenia się własnymi przemyśleniami!

  • Cena, czy jakość ...

    Obserwując rynek reklamowy, jak również wiele innych branż usługowych, można odnieść wrażenie, że pierwszym i decydującym kryterium wyboru wykonawcy jest cena.

  • Na start

    W Polsce, z roku na rok, powstaje coraz więcej firm, głównie małych przedsiębiorstw reprezentujących wiele rozmaitych branż. Jak każdy podmiot gospodarczy, takie przedsiębiorstwa próbują rozwijać się poprzez pozyskiwanie coraz większej liczby zleceń oraz stałych klientów.Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net. moich danych osobowych w celu utworzenia mojego profilu pod kątem usług świadczonych przez Usługodawcę

Oświadczam że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin serwisu internetowego i politykę prywatności

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Bohaterów Monte Cassino 15

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9:00 do 17:00

Dział obsługi klienta - reklama:

Wioletta Garus

690 988 177

Dział obsługi klienta - fototapety:

Angelika Woźny

530 981 639


 

Pracownia i drukarnia
reklamowa:

Robert Czyżkowski

503 656 654


PFR