preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Systemy wystawiennicze

Efektowne oznakowanie punktów usługowo-sprzedażowych za pomocą potykaczy, rollupów, stojaków na ulotki to jeden z popularniejszych i najskuteczniejszych sposobów promocji firmy.

Systemy wystawiennicze pozwolą także efektownie zaznaczyć obecność Państwa firmy na ważnych imprezach branżowych lub targach, w których aktywny udział staje się jednym z nieodłącznych elementów strategii marketingowej przedsiębiorstwa z ambicjami. Warto więc zadbać o efektowną oraz spójną z identyfikacją wizualną ekspozycję marki.

Agencja Czyżkowski.net oferuje wykonanie zarówno projektów graficznych, jak i produkcję różnego typu systemów wystawienniczych, takich jak potykacze, rollupy, stojaki na drukowane materiały reklamowe, ścianki wizerunkowe, flagi oraz trybunki.

Decydując się na tego rodzaju rozwiązania, zyskują Państwo pewność, że firma mocno zaznaczy swoją obecność w trakcie targów, szkoleń, konferencji oraz innych wydarzeń branżowych.

Prosimy o zapoznanie się z przykładowymi realizacjami!

Poprzednia kategoria
Oferta
Następna kategoria

Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.
Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Agencja Reklamowa Czyżkowski.net z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Wyszyńskiego 76, 05-300 Mińsk Mazowiecki . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. (wymagane)

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 34a

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.00

Dział obsługi klienta

Wioletta Garus

690 988 177

Robert Czyżkowski

503 656 654

Dział kreatywny

Renata Skalska


Wojciech Duszczyk

Pracownia reklamowa
i drukarnia wielkoformatowa:

Łukasz Nalazek

Gdzie nas znaleźć