preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

O nas

 • Doświadczony zespół

  Lubimy wyzwania i nie unikamy trudnych projektów. Jesteśmy agencją do zadań specjalnych. Często podejmujemy się zleceń które inni uznali za niemożliwe do zrealizowania. Bowiem jedyną rzeczą, która nas ogranicza jest wyobraźnia. A jej nam nie brakuje.

 • Ludzie z pasją

  Podejmowanie się nowych wyzwań, zdobywanie doświadczenia i wiedzy jest dla nas czymś naturalnym. Nasza praca jest dla nas również naszą pasją. Mamy to szczęście, że robimy to co lubimy. Zaangażowanie i profesjonalizm to jest to czym się kierujemy w naszych projektach.

 • Inne spojrzenie na rzeczywistość

  Staramy się tak tworzyć aby wybić się spośród natłoku informacji jakie codziennie docierają do każdego z nas. Inne spojrzenie na otaczający świat sprawia, że nasze kreacje są wyjątkowe i wzbudzają emocje.

 • Profesjonalizm

  Naszym atutem jest nasz zespół. Tworzą go ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Każdy projekt rozpoczynamy od szczegółowej analizy potrzeb klienta. Współpracując z nami dowiesz się jak działać i zdobywać klientów.

 • Rozwój

  Nie wszyscy o tym wiedzą, ale oprócz kreacji zajmujemy się również produkcją. W pełni wyposażona pracowania reklamowa i drukarnia cyfrowa sprawiają, że nasi klienci mają zapewnioną szybką realizację swoich zamówień.Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net. moich danych osobowych w celu utworzenia mojego profilu pod kątem usług świadczonych przez Usługodawcę

Oświadczam że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin serwisu internetowego i politykę prywatności

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Bohaterów Monte Cassino 15

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9:00 do 17:00

Dział obsługi klienta - reklama:

Wioletta Garus

690 988 177

Dział obsługi klienta - fototapety:

Angelika Woźny

530 981 639


 

Pracownia i drukarnia
reklamowa:

Robert Czyżkowski

503 656 654


PFR