preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Reklama na pojazdach

Rozwój możliwości technologicznych sprawił, że reklama przekroczyła kolejne granice i stała się wszechobecna. Jeśli posiadacie Państwo pojazd firmowy lub flotę, warto sprawić, by Wasza promocja nie stała w miejscu... ale była także mobilna!

Natomiast jeśli samochód prywatny wykorzystywany jest do celów służbowych, to w celu oznakowania pojazdu możemy zastosować naklejki magnetyczne. Proponowane rozwiązanie pozwala błyskawicznie przeobrazić samochód prywatny w firmowy.

W agencji Czyżkowski.net proponujemy dowolne oznakowanie na skuterach, pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz plandekach. Realizujemy gotowe koncepcje dostarczane przez klientów oraz autorskie projekty graficzne wykonane według Państwa sugestii.

Jeśli są Państwo ciekawi, jak prezentują się „obrandowane” przez nas pojazdy, to zebraliśmy kilka przykładowych realizacji.

Poprzednia kategoria
Oferta
Następna kategoria


Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net. moich danych osobowych w celu utworzenia mojego profilu pod kątem usług świadczonych przez Usługodawcę

Oświadczam że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin serwisu internetowego i politykę prywatności

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Bohaterów Monte Cassino 15

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9:00 do 17:00

Dział obsługi klienta - reklama:

Wioletta Garus

690 988 177

Dział obsługi klienta - fototapety:

Angelika Woźny

530 981 639


 

Pracownia i drukarnia
reklamowa:

Robert Czyżkowski

503 656 654


PFR