preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

kaseton - Fester

Oferta - cechy:EPS PSD

  • Interfejs programistyczny aplikacji (ang. Application Programming Interface, API) – sposób, rozumiany jako ściśle określony zestaw reguł i ich opisów, w jaki programy komputerowe komunikują się między sobą[1]. API definiuje się na poziomie kodu źródłowego dla takich składników oprogramowania jak np. aplikacje, biblioteki czy system operacyjny. Zadaniem API jest dostarczenie odpowiednich specyfikacji podprogramów, struktur danych, klas obiektów i wymaganych protokołów komunikacyjnych.

  • System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) – oprogramowanie pozwalające na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny.

  • CSS został stworzony w celu odseparowania struktury dokumentu od formy jego prezentacji. Separacja ta zwiększa zakres dostępności witryny, zmniejsza zawiłość dokumentu, ułatwia wprowadzanie zmian w strukturze dokumentu. CSS ułatwia także zmiany w renderowaniu strony w zależności od obsługiwanego medium (ekran, palmtop, dokument w druku, czytnik ekranowy)

  • EPS (ang. encapsulated postscript) – format plików, będący podzbiorem języka PostScript, służący do przechowywania pojedynczych stron grafiki wektorowej w postaci umożliwiającej osadzanie ich w innych dokumentach. Użytecznym rozszerzeniem tego formatu jest format EPSI (ang. encapsulated postscript interchange), zawierający dodatkowo informacje ułatwiające wyświetlenie szybkiego podglądu grafiki zapisanej w zasadniczej części pliku.

  • JavaScript, JS – skryptowy język programowania, stworzony przez firmę Netscape, najczęściej stosowany na stronach internetowych. Pod koniec lat 90. XX wieku organizacja ECMA wydała na podstawie JavaScriptu standard języka skryptowego o nazwie ECMAScript. Głównym autorem JavaScriptu jest Brendan Eich.

  • PSD (Photoshop Document) – format pliku, w którym zapisuje grafikę dwuwymiarową program Adobe Photoshop.
    Format ten zachowuje wszystkie informacje o danej grafice, bez utraty jakości, pozwala na zachowanie warstw grafiki, ich przezroczystości, efektów oraz warstw tekstowych.

  • Responsive Web Design – (RWD) technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów.

Kasetony reklamowe to atrakcyjna i jednocześnie dobrze widoczna forma reklamy świetlnej.  Są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz lokalu. Materiał, z których są wykonywane oraz forma kasetonu uzależniona jest od indywidualnych preferencji klienta.

Podświetlany kaseton jest znacznie lepiej widoczny, niż tradycyjne szyldy, tablice  zarówno w dzień, jak i w nocy.  Natomiast ciekawy wizualnie projekt graficzny, który został podświetlony od wewnątrz, dopełni całość pozytywnego wrażenia estetycznego i z pewnością przyciągnie uwagę odbiorców.

Oferujemy kasetony w wersjach jednostronnych, dwustronnych, pionowych, poziomych, podwieszanych na łańcuszkach.

Nasze kasetony mogą zostać wykonane z profilu aluminiowego i licem z dowolnego materiału (poliwęglan komorowy, plexi, dibond). W ofercie posiadamy także efektowne kasetony z płyty plexi, którą  oklejamy grafiką z folii translucentnych lub wydrukiem w trybie do podświetleń.

W kasetonach produkowanych przez agencję reklamową Czyżkowski.net stosujemy jedynie wysokiej jakości oświetlenie, którego źródłem są diody LED oraz markowe zasilacze hermetyczne. Dzięki czemu możemy zagwarantować niskie koszty eksploatacji oraz długi i bezawaryjne działanie.

W ramach naszych usług oferujemy także profesjonalny montaż kasetonów.

Poprzednia realizacja
Powrót do listy realizacji
Następna realizacja


Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net. moich danych osobowych w celu utworzenia mojego profilu pod kątem usług świadczonych przez Usługodawcę

Oświadczam że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin serwisu internetowego i politykę prywatności

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Bohaterów Monte Cassino 15

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9:00 do 17:00

Dział obsługi klienta - reklama:

Wioletta Garus

690 988 177

Dział obsługi klienta - fototapety:

Angelika Woźny

530 981 639


 

Pracownia i drukarnia
reklamowa:

Robert Czyżkowski

503 656 654


PFR