preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Nadruki na odzieży i tekstyliach

Pracownik firmy to osoba, która w większości przypadków ma codzienny kontakt z Państwa Klientami. Na podstawie tej relacji definiowany jest często wizerunek oraz wyobrażenie odbiorców o danej marce. Warto więc zadbać o eleganckie, ujednolicone uniformy oraz stroje służbowe pracowników, które będą zgodne zarówno z Państwa identyfikacją wizualną, jak i charakterem branży.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju koszulki, polary czy kamizelki odblaskowe, na które możemy nanieść logotyp firmy.

W galerii prezentujemy przykładowe realizacje.

Poprzednia kategoria
Oferta
Następna kategoria

Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.
Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Agencja Reklamowa Czyżkowski.net z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Wyszyńskiego 76, 05-300 Mińsk Mazowiecki . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. (wymagane)

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 34a

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.00

Dział obsługi klienta

Wioletta Garus

690 988 177

Robert Czyżkowski

503 656 654

Dział kreatywny

Renata Skalska


Wojciech Duszczyk

Pracownia reklamowa
i drukarnia wielkoformatowa:

Łukasz Nalazek

Gdzie nas znaleźć