preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Kalendarze

Kalendarze to tradycyjne, praktyczne i skuteczne narzędzie reklamowe, które będzie towarzyszyć naszym partnerom biznesowym przez 365 dni w roku. Trudno bowiem wyobrazić sobie biuro bez kalendarza ściennego, czy przedstawiciela handlowego umawiającego się na spotkanie biznesowe bez kalendarza w dłoni.

Oferujemy szeroki wybór kalendarzy reklamowych od tych najpopularniejszych ściennych jedno- i trójdzielnych, poprzez kalendarze biurkowe, praktyczne kalendarze listkowe oraz eleganckie kalendarze książkowe. Wybierając kalendarze reklamowe dostępne w naszej ofercie masz pewność, że otrzymasz skuteczne narzędzie marketingowe najwyższej jakości oraz w atrakcyjnej cenie.

Poprzednia kategoria
Oferta
Następna kategoria

Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net. moich danych osobowych w celu utworzenia mojego profilu pod kątem usług świadczonych przez Usługodawcę

Oświadczam że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin serwisu internetowego i politykę prywatności

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 34a

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 8:30 do 16:30

Dział obsługi klienta

Biuro obsługi klienta

530 981 639

Wioletta Garus

690 988 177

Dział kreatywny

Renata Skalska


Wojciech Duszczyk

Pracownia reklamowa
i drukarnia wielkoformatowa:

Gdzie nas znaleźć